Esaretin bedeli hd film izle

Genç ve iş hayatında gayet becerikli bankacı olan Andy Dufresne, eşini ve onun sevgilisini öldürme suçundan yüzünden yaşam boyu yani müebbet hapse çarptırılır. Shawshank’daki hapishaneye gönderilmektedir.

Esaretin bedeli izle

Sitemizden 720p seçeneği ile Esaretin Bedeli HD seyredebilirsiniz. Tazetoy ve becerikli 1 banker olan Andy Dufresne, karısını ve onun sevgilisini katletmek suçundan ömür boyu hapse mahkum edilir ve Shawshank hapishanesine gönderilir. Esaretin Bedeli, Frank Darabont’un senaryosunu yazdığı ve yönettiği, başrollerinde Tim Robbins ve Morgan Freeman’ın mahal aldığı 1994 yapımı Amerikan dram sinemasıdır.

İşkence, saldırı, dayak iç her türden tehlikeli koşulun yargı sürdüğü hapishane koşullarında, Andynin hayata bağlı ve her boyuna mükemmel 1 şeyler bulma çabası içindeki hali, çevresindeki herkesi külliyetli etkileyecektir. Bir müddet daha sonra parmaklıkların arkasında bile hür bir hayat olabileceğine eksiksiz mahkumları inandırır. Bu mahkumlardan biri olan Red ve Andy, hiç unutamayacağınız bir dostluk kurarak hapishaneyi bambaşka 1 mekân haline getirirler.

One thought on “Esaretin bedeli hd film izle”

  1. Esaretin bedeli filmi bu film gelmiş geçmiş en iyi filmdir izlemeyen varsa hala hemen izlemeli bence arkadaşlar.
    Yukarıda eseratin bedeli yazan linke tıklayıp hemen izleyebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: